Skip to content Skip to footer
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

CoCoVid Brought to you by CosTube

30 liepos, 2020 8:00 am - 2 rugpjūčio, 2020 5:00 pm

Kiekvienais metais viename JAV viešbutyje vyksta renginys „Costume College“ (liet. Kostiumo koledžas), į kurį susirenka istorinio ir fantastinio kostiumo mylėtojai ne tik iš Amerikos, bet ir iš įvairių kitų pasaulio šalių. Šiais metais dėl Covid-19 pandemijos renginys buvo atšauktas. Tačiau tai nereiškia, kad kostiumo mylėtojai nebegalės susitikti. Šiais metais šio renginio nuolatiniai dalyviai sugalvojo, jog renginys gali vykti virtualiai. 

Tai bus virtualus mokymosi, mokymo ir bendruomeniškumo  savaitgalis! Užpildykite atsiradusią tuštumą video filmukais,kuriuos kurs jau visų taip pamėgti CosTube (Costume Youtube) vlogeriai, taip pat edukatoriai, specialūs svečiai, industrijos profesionalai ir dar daugiau. Tai skaitmeninė galimybė kiekvienam, kuris nori prisijungti prie nuostabaus ir įvairialypio „kostiumuoytujų“ pasaulio!

Dėmesio! Renginys vyks anglų k. 

Informacija apie video įrašus bus skelbiama renginio svetainėje (Facebook nuoroda apačioje)

Originalus tekstas:

A virtual weekend of learning, teaching and community! Fill the gap left by the cancellation of Costume College with videos from your favourite CosTube creators, plus educators, special guests, industry professionals and more. A digital experience for anyone interested in entering or learning more about the wonderful and varied world of Costuming!

Informacija

Pradžia:
30 liepos, 2020 8:00 am
Pabaiga:
2 rugpjūčio, 2020 5:00 pm
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/187752552675307/

Organizatorius

Costube bendruomenė